Newsletter

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

NarutoJe zde 10 produktů

Naruto
Kdo by kdy neslyšel o blonďatém ninjovi Uzumaki Narutovi? Dokonce i lidé, kteří se normálně o mangu nezajímají, už o Narutovi slyšeli. A o co vlastně jde? Malý chlapec Naruto žije ve Skrýté Listové vesnici (Konoha) a jeho velkým snem je stát se Hokagem (nejsilnějším a nejrespektovanějším ninjou ve vesnici), to samozřejmě není snadný cíl, takže musí překonat spoustu nebezpečenství . Takže pokud máte rádi klasické šóneny , tak by jste tohoto zástupce žánru určitě neměly minout.

Manga, jejímž autorem je Masaši Kišimoto vyšla poprvé v roce 1999 (vychází dodnes), o tři roky později vzniklo ve studiu Pierot na základě mangy anime se stejným názvem. Anime Naruto má 220 dílů a vysílat se přestalo v roce 2007. Krátce po té se začalo vysílat pokračování s názvem Naruto Shippuden, které se odehrává zhruba 2 roky po událostech v původním anime a vychází dodnes.

My Vám nabízíme, celou řadu zboží s tématem Naruto. Jsou to trička, školní potřeby, ale také doplňky ke cosplayi, jako jsou prsteny, přívěšky nebo dokonce Narutova roztomilá žabí peněženka Gama-chan.

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně

Advertising

PayPal